Bauskas Valsts ģimnāzija

11 April 2022
blog one img

Direktore: Linuta Ģerģe

Kas ir bijis lielākais attālināto mācību izaicinājums?

Pēc iespējas efektīvāka, kvalitatīva mācību procesa nodrošināšana visos klašu posmos. Sadarbība ar vecākiem un kolēģiem. Arī svētku pasākumu (piem. izlaidums, absolventu zvans, mātes dienas konc., utt. 2020.gada pavasarī) nodrošināšana, gan attālināti, gan klātienē, ievērojot visus drošības pasākumus to paveicām! 

Ko uzskatāt par Jūsu skolas/skolotāju lielāko sasniegumu attālināto mācību laikā?

Ātri apguvām MS Teams platformu, izmantojot mūsu pašu resursus, (fizikas skolotāja vadībā, aktīvi iesaistījās metodiķe), vairāki kolēģi, vadības komanda. Noorganizējām skolotājiem apmācības pa grupām, ievērojot piesardzības pasākumus. Daudzi kolēģi apmācīja viens otru, palīdz joprojām ar padomiem, dalās pieredzē! Slavējami, šobrīd gandrīz visas stundas notiek tiešsaistē, jau jādomā, kā nepārslogot skolēnus, lai dienā nebūtu > par 4.,5.h

Ko no šī laika “paņemsiet līdzi” atgriežoties ierastajā režīmā?

Digitālās prasmes! Ja darbs, ko dari nes prieku, var visu!

Kas jums palīdzētu attālināto mācību procesu padarīt efektīvāku?

Man ir viss! Tehnoloģijas, skolēnu un vecāku līdzatbildība! Vēl efektīvāku to padarītu jaudīgs internets (šobrīd skolā remonti).

Iedrošinājums/aicinājums citiem izglītībā strādājošajiem šajā laikā!

Ar mīlestību darīt savu darbu! Viss beigsies, tas viss paliks vēsturē! 

 

2021. g. martā Bauskas Valsts ģimnāzija rīkoja virtuālo Atvērto durvju dienu.

BVĢ attālināto mācību laikā arī veikusi regulāras vecāku, skolotāju un skolēnu aptaujas, kurās var lepoties ar aptaujāto pušu apmierinātību ar rastajiem risinājumiem. Vairāk informācijas ŠEIT.

 

Autorizēties
Reģistrācija
Paroles ģenerēšana