Youtube

Platforma izglītojošu un izklaidējošu video aplūkošanai.

Iespējams izmantot mācību stundās, lai jau internetā pieejamu video formātā pasniegtu skolēniem informāciju par jaunu vielu, piemēram, video analīzi par kādu literāro darbu.

Platformā iespējams meklēt un apskatīt video par dažādiem tematiem, kas var būt gan izklaidējoši, gan arī informatīvi. Lietotājiem ir iespēja augšupielādēt arī savus video (gan publiski, gan privāti).

Pedagogs var nosūtīt vai parādīt skolēniem izglītojošus video par kādu konkrētu tematu, vēlāk rosinot diskusiju. Tāpat skolēniem iespējams veidot savus video kāda radošā darba ietvaros, kurus publicēt platformā un vēlāk atrādīt stundā.

Graasp

Platforma attālinātā mācību darba organizēšanai.

To iespējams izmantot skolas darbu veikšanai, piemēram, attālinātajās mācību stundās.

Platformā ir iespējams izveidot virtuālu “klasi”, ērti veidot mācību materiālus un uzdevumus un kopīgot tos ar skolēniem.

Platforma noderēs, lai izveidotu interaktīvu mācīšanās telpu – aktivitātes klasei, profesionālām apmācībām vai apmācību sesijai jebkurā jomā.

Google Translate

Rīks teksta tulkošanai.

Iespējams izmantot svešvalodu mācību stundās, kā arī, lai tulkotu materiālus, kas pieejami citās valodās.

Platformā iespējams iekopēt tekstu un tulkot to dažādās valodās. Tajā ir pieejama arī teksta automātiskās lasīšanas funkcija.

Pedagogiem iespējams izmantot platformu, lai tulkotu materiālus, kas pieejami citās valodās. Tāpat skolēniem iespējams izmantot platformu, lai tulkotu informāciju svešvalodu stundās, kā arī veiksmīgāk uztvertu ārzemju literatūru.

Google Hangouts

Platforma video zvanu veikšanai.

Platformu iespējams izmantot attālināto mācību laikā, organizējot tiešsaistes konsultācijas un grupu darbus.

Platformas bezmaksas versijā iespējams organizēt video zvanus līdz 10 personām bez laika ierobežojuma. Iespējams dalīties ar ekrānu, lai rādītu prezentācijas, video.

Pedagogiem iespējams izmantot platformu, lai organizētu tikšanās ar skolēniem mazās grupās – piemēram, konsultācijās vai grupu darbos. Ielūgumu uz tiešsaistes tikšanos ērti iespējams nosūtīt sarunas dalībniekiem e-pastā.

FreeOnlineSurveys

Mājaslapa bezmaksas aptauju un testu veidošanai.

Mājaslapu iespējams izmantot, lai saņemtu atgriezenisko saiti no skolēniem aptauju formātā, kā arī veidotu testus mācību ietvaros.

Platformā iespējams veidot viktorīnas un anketas. Rezultāti tiek aprēķināti automātiski, un iespējams izvēlēties, vai atbildes rādīt vai paslēpt no respondentiem.

Pedagogiem iespējams izmantot aptauju ar jautājumiem, kas palīdzēs noskaidrot skolēnu viedokli un saņemt atgriezenisko saiti. Tāpat iespējams veidot arī viktorīnas un testus par konkrētiem tematiem, lai pārbaudītu skolēnu zināšanas.

Flipgrid

Platforma video diskusiju veicināšanai.

Rīku iespējams izmantot attālinātajo mācību ietvaros, lai veicinātu skolēnu izpratni par konkrētu tematu.

Platformā skolotājam ir iespēja pievienot uzdevumu/jautājumu, uz kuru skolēniem jāatbild ar 15 sekunžu līdz 5 minūšu garu video. Video ir vienkārši apstrādājami, tiem var pievienot efektus.

Pedagogs var izveidot uzdevumus par apgūstamo mācību vielu, un skolēniem video formātā uzdotie jautājumi ir jāapspriež. Tas palīdzēs pedagogiem attālināto mācību procesu padarīt interaktīvāku, kā arī motivēs skolēnus apgūt vielu, par kuriem vēlāk video formātā būs jāizsakās vai jādiskutē. Šādu rīku var izmantot mācību stundu vai pat pārbaudes darbu ietvaros, lai sekotu līdzi skolēnu izpratnei par konkrēto tematu.

Flat.io

Platforma mūzikas apguvei un producēšanai.

Platformu iespējams izmantot mūzikas stundu ietvaros, lai veicinātu vielas apguvi skolēnu lokā un uzdotu mājasdarbus.

Mājaslapā iespējams veidot stundu saturu (uzdot mājasdarbus, pievienot notis, sekot līdzi izdarītajam), kā arī pārrakstīt notis digitālā formātā (iespējams gatavo materiālu lejupielādēt vai dalīties ar saiti).

Rīku iespējams izmantot mūzikas stundās, lai veidotu uzdevumus skolēniem un dotu atgriezenisko saiti, izmantojot audiovizuālo saturu un interaktīvas spēles.

Edmodo

Saziņas organizēšanas platforma skolotājiem un skolēniem.

Rīku iespējams izmantot, lai pedagogi varētu nodrošināt veiksmīgu komunikāciju ar saviem skolēniem attālināto mācību laikā.

Izmantojot Edmodo, ir viegli kopīgot digitālos uzdevumus, izveidot viktorīnas/testus vai ievest savus iecienītākos rīkus.

Rīku var izmantot mācību darbā, lai uzdotu skolēniem patstāvīgos darbus virtuālā vidē, pārbaudītu viņu zināšanas un saņemtu atgriezenisko saiti.

Duolingo

Rīks valodu apguves veicināšanai.

Rīku iespējams izmantot mācību procesa laikā, lai veicinātu svešvalodu apguvi, pildot dažādus uzdevumus. Sevisķi piemērots attālinātajām mācību stundām.

Platformā iespējams pildīt uzdevumus, piekļūt audiovizuālajam saturam, spēlēm, kā arī veicināt atgriezeniskās saites iegūšanu. Mājaslapā iespējams uzzināt savu prasmju līmeni un saņemt atbilstošāko mācību plānu.

Pedagogam platformā iespējams piekļūt dažādiem mācību materiāliem un uzdevumiem, kas pārbauda un attīsta skolēna svešvalodu prasmes. Konkrētās spēles un to paraugus iespējams izmantot mācību stundu laikā, mudinot skolēnus veikt uzdevumus.

DropBox

Vietne failu uzglabāšanai un koplietošanai.

Rīku iespējams izmantot mācību procesa laikā, lai uzglabātu un dalītos ar nepieciešamiem failiem un dokumentiem.

Vietnē iespējams bez maksas saglabāt failus un nosūtīt tos citiem lietotājiem. Tajā iespējams uzglabāt dažādus failus – mācību materiālus, dokumentus, video, fotogrāfijas.

Gan pedagogi, gan skolēni vietni var izmantot, lai organizēti un fokusēti uzglabātu dažādus mācību materiālus un ar mācību procesu saistītus failus.

Autorizēties
Reģistrācija
Paroles ģenerēšana